
Комплект жіночий туніка і бриджі Квіти Мрамор Туреччина бавовна 50-62 розміри синій сірий
600 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: комплект полоска карман
+380 (50) 147-92-53
Наташаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект жіночий туніка і бриджі Туреччина бавовна
Сучасна модель туніка та бриджі
При пранні не сідає і не розтягується.
Розміри (заміри +-4 см):
52-54/ 4XL (довжина - 68 см, по грудях - 58 см) сіро-зелена, синьо-рожева, блакитна
56-58/ 5XL (довжина - 72 см, по грудях - 60 см) сіро-рожева, синьо-блакитна, синьо-рожева
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Turkov |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56/58 |
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват талії | 116 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Вид виробу | Комплект |
| Колір | Сірий |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | бавовна |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність капюшона | Ні |
| Довжина рукава | Короткий |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 116 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 4XL-5XL |
| В комплект входить | Шорти, Футболка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴








