
Жіноча футболка туніка БАТАЛ Дача Мрамор 52-58 розміри синя сіра
400 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: батал полоска карман
+380 (50) 147-92-53
Наташаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча футболка туніка БАТАЛ Дача
Якісна футболка, туніка для жінок.
Оригінальна модель, приємна тканина.
Після прання не деформується та не скочується.
Тканина-інтерлок
розміри:
52-54/ 4XL (довжина - 68 см, по грудях - 58 см) сіро-зелена, синьо-рожева, блакитна
56-58/ 5XL (довжина - 72 см, по грудях - 60 см) сіро-рожева, синьо-блакитна, синьо-рожева
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 58/60 |
| Обхват талії | 116 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват грудей | 116 см |
| Фасони | Подовжена |
| Вид виробу | Туніка |
| Міжнародний розмір | 4XL-5XL |
| Колір | Синій |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Стрейч коттон |
| Склад | хлопок и па |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 68 см |
| Довжина рукава вироба | 25 см |
| Ширина виробу | 58 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | туреччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴







