
Жіноча футболка туніка БАТАЛ Дача горох 56-64 розміри синя чорна
400 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: батал полоска карман
+380 (50) 147-92-53
Наташаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча футболка туніка БАТАЛ Дача
Якісна футболка, туніка для жінок.
Оригінальна модель, приємна тканина.
Після прання не деформується та не скочується.
Тканина-інтерлок
розміри:
56-58/ 4-5XL (довжина - 70 см, по грудях - 60 см) чорна, синя
60-64/ 6-7XL (довжина - 70 см, по грудях - 64 см) чорна, синя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Turkov |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 60/62 |
| Обхват талії | 130 см |
| Обхват стегон | 130 см |
| Обхват грудей | 130 см |
| Фасони | Подовжена |
| Вид виробу | Туніка |
| Міжнародний розмір | 5XL-6XL |
| Колір | Синій |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Стрейч коттон |
| Склад | хлопок и па |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 25 см |
| Ширина виробу | 64 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴


