SALE

Піжама жіноча Dream Well 52-62 розміри Жіноча піжама з бавовни Домашній одяг піжама для жінок бірюза
1 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: дрим бирюза
+380 (50) 147-92-53
Наташаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піжама жіночаЖіноча піжама з бавовни Домашній одяг піжама для жінок
Сучасна стильна модель піжами, пошита зі щільної бавовни відмінної якості! Під час прання не сідає і не розтягується.
Розміри (заміри +-4 см):
- 52-54/2XL (ПОГ-64 см, довжина кофти - 71 см, рукав - 65 см, штани -104 см)
- 56-58/3ХL (ПОГ-65 см, довжина кофти - 74 см, рукав - 66 см, штани -108 см)
- 60-62/4XL (ПОГ-65 см, довжина кофти - 74 см, рукав - 66 см, штани -110 см)
Характеристики:
- Країна виробник - Туреччина
- Стан -Нове
- Тип тканини -Хлопок
- Колір -Бірюза
- Сезон-Всесезонний
- Вид виробу -Піжама
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FAWN |
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват грудей | 126 см |
| Обхват талії | 130 см |
| Обхват стегон | 130 см |
| В комплект входить | Штани, Лонгслив |
| Довжина рукава | Довгий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56/60 |
| Колір | Бірюзовий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | 100% бавовна |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Без застібки |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність капюшона | Ні |
| Довжина крокового шва | 108 см |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Стать | Жіночий |
| Вид виробу | Піжама |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴


