
Комплект жіночий туніка з кишенями і бриджі Квіти Туреччина бавовна 50-62 розміри синій зелений пудра синій
600 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: комплект полоска карман
+380 (50) 147-92-53
Наташаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект жіночий туніка і бриджі Туреччина бавовна
Сучасна модель туніка та бриджі
При пранні не сідає і не розтягується.
Розміри (заміри +-4 см):
50-54/5-6XL (довжина - 75 см, по грудях - 54 см) синя, блакитна
56-58/7XL (довжина - 78 см, по грудях - 62 см) рожева, зелена
60-64/8XL (довжина - 80 см, по грудях - 65 см) беж
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Turkov |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 58/60 |
| Обхват грудей | 125 см |
| Обхват талії | 130 см |
| Обхват стегон | 130 см |
| Вид виробу | Комплект |
| Колір | Синій |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | бавовна |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність капюшона | Ні |
| Довжина рукава | Короткий |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Ширина виробу | 128 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 5XL-6XL |
| В комплект входить | Шорти, Футболка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴










