SALE

Демісезонна піжама жіноча на гудзиках зі штанами батал 50- 56 розміри пудра
1 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: листики
+380 (50) 147-92-53
Наташаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Демісезонна піжама жіноча на гудзиках зі штанами батал 50- 56 розміри
Побалуйте себе комфортом та стилем у нашій новій жіночій піжамі великих розмірів! Модель виконана з м'якого інтерлоку, який подарує вам неймовірні відчуття ніжності та легкості.
Особливості:
- Батальний розмір: Ми пропонуємо широкий розмірний ряд, щоб кожна жінка змогла підібрати ідеальну піжаму.
- Натуральний матеріал: 100% бавовна забезпечує повітрообмін та гіпоалергенність.
- Висока якість: Турецьке виробництво гарантує бездоганну якість пошиття та довговічність виробу.
- Стильний дизайн: Сучасний крій та ніжний рожевий колір зроблять ваш образ ще більш привабливим.
Характеристики:
- Матеріал: Бавовна
- Виробник: Туреччина
- Колір: персик
- Розміри:
- 48-50/XL (довжина кофти - 68 см, ПОГ - 52 см, довжина штанів - 100 см)
- 52-54/2XL (довжина кофти - 70 см, ПОГ - 56 см, довжина штанів - 100 см)
- 56-58/3XL (довжина кофти - 73 см, ПОГ - 58 см, довжина штанів - 102 см)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Asma |
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват талії | 110 см |
| Обхват стегон | 112 см |
| В комплект входить | Штани, Кофта |
| Довжина рукава | Короткий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52/54 |
| Колір | Персиковий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | 100% бавовна |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність капюшона | Ні |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Стать | Жіночий |
| Вид виробу | Піжама |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴



