-35%

Чоловічі шорти Трикотажні Туреччина Найк 52-56 чорні
500 ₴
325 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: шорты найк
+380 (50) 147-92-53
Наташаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічі шорти Трикотажні Туреччина хакі найк 52-56
Стильні та зручні шорти виготовлені зі 100% бавовни.
Вони добре тримають форму і добре стираються.
Тканина – двонитка, трикотаж
Розміри:
52 (довжина - 52см, по стегнах - 53 см)
54 (довжина - 55 см, по стегнах - 54 см)
56 (довжина - 57 см, по стегнах - 58 см)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Turkiye |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип товару | Шорти |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 54/56 |
| Обхват талії | 112 см |
| Обхват стегон | 112 см |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Чорний |
| Довжина шорт від лінії талії | 57 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L/XL |
| Сезон | Літо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴


