Інтернет-магазин
Exactly - саме те, щощо ви шукали

1 000 ₴
680 ₴
Показати оптові ціни
Сучасна стильна модель піжами, пошита з інтерлоку.
При пранні не сідає і не розтягується. Якість шикарна! Ви залишитеся задоволені!
Виробництво: Туреччина
Розміри (виміри +-4 см):
46-48/М, L (довжина - 66 см, ¦ПОГ - 50, штани -96 см)
50-52/1-2XL (довжина - 68 см, ПОГ - 54, штани -100 см) нема
52-54/3XL (довжина - 70 см, ПОГ - 56, штани -105 см)нема
Характеристики

Уважно слухаємо, щоб підібрати для вас саме те, що ви шукали

Професійно і чесно консультуємо

Особисто відповідаю за якість наших товарів

Надаємо точні фактичні виміри, оскільки власноруч міряємо кожен товар

Доступні ціни на весь асортимент, знижки на найбільш актуальні товари

Власне виробництво унікальних товарів

Перевіряємо товари перед відправкою

Оперативно відправляємо посилки щодня
Спасибо большое 🤗 заказом очень довольна качеством обольденое всем советую
Большое спасибо за помощь в выборе костюмов , подошли идеально.
Рекомендую!
За небольшие деньги отличное качество, вышивка красивая, размер соответствует таблице. Заказ очень быстро отправили.
Спасибо

Залишіть заявку на сайті або зв'яжіться з нами за вказаними телефонами

Задайте питання менеджеру, та погодьте з ним деталі

Оплата можлива готівкою при отриманні або передоплата

Доставляємо перевізниками по всій Україні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FAWN |
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Обхват стегон | 105 см |
| В комплект входить | Штани, Кофта |
| Довжина рукава | Довгий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | 100% бавовна |
| Візерунки і принти | Сердечка |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність капюшона | Ні |
| Довжина крокового шва | 100 см |
| Міжнародний розмір | M-L |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Стать | Жіночий |
| Вид виробу | Піжама |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 46-52 |