
Жіноча футболка туніка БАТАЛ Дача Смужка 50-56 розміри м'ята синя червона пудра
400 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: батал полоска карман
+380 (50) 147-92-53
Наташаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча футболка туніка БАТАЛ Дача Смужка 50-60 розміри м'ята, синя, пудра, кава, червона
Якісна футболка, туніка для жінок.
Оригінальна модель, приємна тканина.
Після прання не деформується та не скочується.
Тканина-інтерлок
розміри:
52-56/ 5XL (довжина - 67 см, по грудях - 56 см) червона, зелена
56-58/ 6XL (довжина - 70 см, по грудях - 57 см) пудра нема
58-60/7XL (довжина - 73 см, по грудях - 59 см) синя нема
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54/56 |
| Обхват талії | 110 см |
| Обхват стегон | 116 см |
| Обхват грудей | 110 см |
| Фасони | Подовжена |
| Вид виробу | Туніка |
| Міжнародний розмір | 5XL-6XL |
| Колір | Зелений |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Стрейч коттон |
| Склад | хлопок и па |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 67 см |
| Довжина рукава вироба | 25 см |
| Ширина виробу | 56 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | туреччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴




