-20%

Чоловічі шорти трикотажні Камуфляж 50-60 розміри сірі
400 ₴
320 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: шорты хаки
+380 (50) 147-92-53
Наташаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічі шорти трикотажні Камуфляж 50-60 розміри сірі
Стильні та зручні шорти, практичне забарвлення.
Вони добре тримають форму і добре стираються.
Тканина – трикотаж
розміри:
50-52/XL (довжина - 54 см, по стегнах - 55 см)
52-54/2XL (довжина - 54 см, по стегнах - 57 см)
54-56/3XL (довжина - 54 см, по стегнах - 58 см)
56-58/4XL (довжина - 57 см, по стегнах - 60 см)
58-60/5XL (довжина - 59 см, по стегнах - 62 см)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип товару | Шорти |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 54 |
| Обхват талії | 110 см |
| Обхват стегон | 110 см |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Посадка | Середня посадка |
| Довжина шорт від лінії талії | 54 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL/3XL |
| Сезон | Літо |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴


