Інтернет-магазин
Exactly - саме те, щощо ви шукали

400 ₴
Якісна туніка для жінок.
Оригінальна модель, приємна тканина.
Після прання не деформується та не скочується.
Тканина-інтерлок
розміри:
50-52/3XL (довжина - 72 см, по грудях - 52 см) пудра
52-54/4XL (довжина - 76 см, по грудях - 54 см) чорно-сіра, темно-синя
56-58/ 5XL (довжина - 82 см, по грудях - 60 см) темно-синя, зелена
Характеристики

Уважно слухаємо, щоб підібрати для вас саме те, що ви шукали

Професійно і чесно консультуємо

Особисто відповідаю за якість наших товарів

Надаємо точні фактичні виміри, оскільки власноруч міряємо кожен товар

Доступні ціни на весь асортимент, знижки на найбільш актуальні товари

Власне виробництво унікальних товарів

Перевіряємо товари перед відправкою

Оперативно відправляємо посилки щодня
Спасибо большое 🤗 заказом очень довольна качеством обольденое всем советую
Большое спасибо за помощь в выборе костюмов , подошли идеально.
Рекомендую!
За небольшие деньги отличное качество, вышивка красивая, размер соответствует таблице. Заказ очень быстро отправили.
Спасибо

Залишіть заявку на сайті або зв'яжіться з нами за вказаними телефонами

Задайте питання менеджеру, та погодьте з ним деталі

Оплата можлива готівкою при отриманні або передоплата

Доставляємо перевізниками по всій Україні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Turkiye |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52/54 |
| Обхват талії | 112 см |
| Обхват стегон | 114 см |
| Обхват грудей | 112 см |
| Фасони | Без застібки і коміра |
| Вид виробу | Туніка |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |
| Колір | Синій |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | бавовна |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 20 см |
| Ширина виробу | 57 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 52-56 |