-20%

Утеплена чоловіча сорочка з флісом 48-60 розміри
500 ₴
400 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: рубашка флис
+380 (50) 147-92-53
Наташаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Утеплена чоловіча сорочка з флісом 48-60 розміри
Утеплена сорочка. Після прання не деформується та не скочується. Тканина – двонитка з флісом.
розміри:
48-50/XL (довжина - 72 см, рукав - 60 см, по грудях - 52 см) синя, синя
50-52/2XL (довжина - 75 см, рукав - 60 см, по грудях - 54 см) сіра з рож, синя
54-56/3XL (довжина - 76 см, рукав - 62 см, по грудях - 58 см) сіра з рож, синя, сіра
56-58/4XL (довжина - 79 см, рукав - 64 см, по грудях 60 см) сіра з рож, синя
58-60/5XL (довжина - 83 см, рукав - 67 см, по грудях - 62 см) синя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Glo-story |
| Країна виробник | Угорщина |
| Стиль | Casual |
| Фасон рукава | Довгий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Тип крою | Вільна |
| Манжет сорочки | З одним гудзиком |
| Розміри чоловічих сорочок | 58 |
| Довжина від горловини до низу вироба | 78 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Ширина виробу | 60 см |
| Колір | Синій |
| Вид виробу | Сорочка |
| Стан | Новий |
| Обхват грудей | 116 см |
| Ширина плечей | 58 см |
| Обхват талії | 118 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 56-58 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴







