
Комплект жіночий туніка і бриджі Хризантема Туреччина бавовна 50-58 розміри синій зелений червоний пудра
600 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: комплект полоска
+380 (50) 147-92-53
Наташаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект жіночий туніка і бриджі Хризантема Туреччина бавовна
Сучасна модель туніка та бриджі
При пранні не сідає і не розтягується.
Розміри (заміри +-4 см):
50-52/ 3 (по грудях - 112-120 см, на стегнах - 114-124 см, довжина туніки - 70 см, довжина бриджів -70 см) пудра
52-54/4 (по грудях - 114-124 см, на стегнах - 118-128 см, довжина туніки - 72 см, довжина бриджів -70 см) сіра, темно-синя
56-58/5 (по грудях -118-130 см, на стегнах - 120-134 см, довжина туніки - 72 см, довжина бриджів -72 см) темно-синя, зелена
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Turkov |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54/56 |
| Обхват грудей | 125 см |
| Обхват талії | 130 см |
| Обхват стегон | 130 см |
| Вид виробу | Комплект |
| Колір | Зелений |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | бавовна |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність капюшона | Ні |
| Довжина рукава | Короткий |
| Довжина від горловини до низу вироба | 72 см |
| Ширина виробу | 134 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 4XL-5XL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴










